2 pokoje | 56,7m2 | Metro Lazurowa

Mieszkanie na sprzedaż
950 000,00 PLN , Pow. 56,70 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo Górce , Górczewska
Rok budowy:
2005
Piętro:
5 na 6
Numer oferty:
PI819690
Cena za m2:
16 754,85 PLN
2 pok | Bemowo | 56,7 m2

Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym.

  • Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie
  • Warszawa, Bemowo ul. Górczewska
  • Metraż: 56,7 m2
  • Piętro: 5/6
  • pełna własność, księga wieczysta
  • Cena: 950 000 zł
  • Czynsz administracyjny: 700 zł
Informacje o budynku:
Sześciopiętrowy budynek z windą, wybudowany w 2005 r.
Budynek znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z zadbanym wewnętrznym patio.
Nieruchomość położona jest w dobrze rozwiniętej części Bemowa, z bardzo dobrą infrastrukturą miejską oraz dostępem do komunikacji.

Nieruchomość składa się z :

  • salonu z wyjściem na dwa balkony
  • sypialni
  • oddzielnej kuchni
  • łazienki
  • przedpokoju
Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości:

-mieszkanie widne i ciepłe
-funkcjonalny układ pomieszczeń
-salon z dwoma balkonami
-oddzielna kuchnia z nową zabudową
-kuchnia w pełni wyposażona: zmywarka, płyta ceramiczna, piekarnik, mikrofalówka, lodówka
-dwie duże szafy w zabudowie w przedpokoju
-szafa w zabudowie na całą ścianę w sypialni
-zabudowa w łazience we wnęce nad pralką
-winda w budynku
-osiedle monitorowane
-ogólnodostępne miejsca parkingowe
-ogrzewanie miejskie
-stan do zamieszkania

idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem

Opis okolicy i komunikacji miejskiej:
Nieruchomość położona jest przy ul. Górczewskiej na Bemowie, w dobrze rozwiniętej części dzielnicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, apteka, piekarnia, salony urody, Kaufland oraz punkty gastronomiczne, w tym McDonald’s po drugiej stronie ulicy. W niedużej odległości znajduje się Park Górczewska, idealny do rekreacji i wypoczynku. W pobliżu dostępna jest bardzo dobra komunikacja miejska, liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz szybki dojazd do trasy S8, co zapewnia sprawne połączenie z innymi częściami miasta.