| 2-pokoje | nowe budownictwo | duży balkon |

Mieszkanie na sprzedaż
689 000,00 PLN , Pow. 46 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Aluzyjna
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
PI245232
Cena za m2:
14 978,26 PLN
| 2-pokoje | nowe budownictwo | duży balkon |

adres: ul. Aluzyjna

metraż: 46 m2

piętro: 2/4

pełna własność, można posiłkować się kredytem!!

cena: 689 000 zł

czynsz administracyjny: ok. 750 zł

Informację o budynku:
Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze kameralnego budynku z 2022 roku, położonego na czystym, spokojnym i zadbanym osiedlu. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz wysokością pomieszczeń wynoszącą 2,67 m, co potęguje poczucie przestrzeni i komfortu. Dodatkowym atutem jest przestronny balkon o powierzchni około 10 m² (niewliczany do metrażu mieszkania), z dwoma niezależnymi wyjściami - z pokoju oraz z salonu.

Nieruchomość składa się z:
- przedpokoju ~ 5 m2
- salonu z aneksem kuchennym ~ 19 m2
- łazienki ~ 5 m2
- pokoju ~ 15 m2
- balkonu ~ 10 m2 -  (nie wchodzący w metraż mieszkania, co zapewnia dodatkową przestrzeń)

Najważniejsze informację dotyczące mieszkania/budynku:
- cicha, zielona i spokojna okolica
- nowe budownictwo
- kameralna zabudowa 
- zadbane części wspólne
- dobrze doświetlone mieszkanie (ekspozycja wschodnia)
- duży balkon 

Opis okolicy:
Bezpieczna, zielona i spokojna okolica. Zadbane części wspólne. W pobliżu pełna infrastruktura miejska: sklepy, przedszkola, żłobki, restaurację, piekarnia, przychodnie, apteki, kluby fitness, place zabaw, banki, galerie handlowe.

Opis komunikacji miejskiej:
50m od budynku znajduję się:
przystanek autobusowy Osiedle 01 oraz Osiedle 02

"Informacje zawarte w niniejszej ofercie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art.. 66 par 1 Kodeksu Cywilnego".