2 pokoje | Spokojna okolica | 56,72 m2 | Bielany

Mieszkanie na sprzedaż
678 000,00 PLN , Pow. 56,72 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56,72 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bielany Chomiczówka , Pabla Nerudy
Rok budowy:
1980
Piętro:
7 na 15
Numer oferty:
PI206642
Cena za m2:
11 953,46 PLN
Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości.

Oferta skierowana jest do osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w zielonej i dobrze skomunikowanej części Bielan.
Nieruchomość położona na Chomiczówce oferuje oddzielną kuchnię, garderobę, balkon oraz dodatkowy schowek o powierzchni 0,7 mkw, co przekłada się na wygodę codziennego użytkowania i duży potencjał aranżacyjny.
Lokal wymaga remontu lub odświeżenia, dzięki czemu nowy właściciel może urządzić wnętrze zgodnie z własnymi potrzebami i estetyką.

• Dwupokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnia
  • Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Pabla Nerudy
  • metraż: 56,72 mkw
  • piętro: 7 z 15 z windą
  • pełna własność możliwość posiłkowania się kredytem
  • cena: 678 000 zł
  • czynsz administracyjny: ok. 970 zł

Informacje o budynku
Mieszkanie znajduje się w 15-piętrowym budynku z około 1980 roku, wykonanym w technologii wielkiej płyty. Budynek jest wyposażony w windę. Ogrzewanie miejskie.

Mieszkanie składa się z:
• przedpokoju
• oddzielnej kuchni
• dwóch pokoi
• garderoby
• łazienki
• balkonu

Do mieszkania przynależy schowek o powierzchni 0,7 mkw.

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości:
• 56,72 mkw i bardzo funkcjonalny układ
• 2 pokoje, oddzielna kuchnia oraz garderoba
• lokal do remontu lub do odświeżenia, z dużym potencjałem aranżacyjnym
• balkon oraz dodatkowy schowek 0,7 mkw
• ekspozycja okien: południowy zachód
• 7. piętro w budynku z windą
• czynsz administracyjny około 1000 zł